O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Mecenasa Tomasza Kowalczyka oferuje Państwu profesjonalne wsparcie doświadczonego adwokata w zakresie pełnej obsługi prawnej.

Kancelaria mieści się w centrum Zabrza przy ul. Dworcowej 8a/2. Lokalizacja zapewnia również dogodny parking dla klientów i doskonałe połączenie zarówno autobusem jak i pociągiem (lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP, dworca PKS i Poczty Polskiej)

W zakładce oferty prezentujemy pełną listę spraw, którymi się zajmujemy.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa i instytucje. Do każdej sprawy podchodzimy z zaangażowaniem. Posiadamy cenne i bogate doświadczenie, a naszej pracy towarzyszy poświęcenie i autentyczna pasja. Gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny udzielanych przez nas porad, a także dyskrecję, kierując się zasadami etyki zawodowej.

Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółowe warunki współpracy.

Zobacz opinie o naszej kancelarii na portalu ofachowcach.pl

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2007 r. ukończyłem aplikację sędziowską. Zawód adwokata wykonuję nieprzerwanie od 2008 r.. Prowadzę sprawy klientów na terenie całego kraju. O jakości i skuteczności mojej pracy świadczą setki zadowolonych klientów. Dużą satysfakcję sprawia mi także fakt, że wielu nowych klientów trafia do mojej kancelarii z polecenia osób, które poznały mnie w trakcie wykonywania tego zawodu i przekonały się co do skuteczności mojego działania.

Głównym celem mojej pracy jest bowiem satysfakcja klienta, zadowolonego nie tylko z przebiegu prowadzonej sprawy ale także sposobu i zaangażowania w realizacji zamierzonych celów.

Skip to content